Зразок наказу про встановлення неповного робочого часу

Автор
порталу «Кадровик-01»
За мирних часів неповний робочий час з ініціативи роботодавця встановлюйте у спосіб зміни істотних умов праці та попереджайте працівника письмово щонайпізніше за два місяці. В умовах воєнного стану не потрібно повідомляти працівника за два місяці про таке запровадження. Однак в обох випадках необхідно видати наказ про встановлення неповного робочого часу на підприємстві або конкретному працівнику

Неповний робочий час: запровадження, оплата

Неповний робочий час — це робочий час, що менший від норми часу, передбаченої законодавством (п. 11 ч. 1 ст. 1 Закон України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 № 5067-VI).

Кодекс законів про працю України конкретизує такі різновиди неповного часу як неповний робочий день та неповний робочий тиждень (ст. 56 КЗпП), а на практиці нерідко використовують і їх комбінацію.

Тобто в тексті наказу про неповний робочий час необхідно чітко прописати вид неповного робочого часу.

Наказ про неповний робочий час: зразок

Зразок наказу про встановлення неповного робочого часу

СКАЧАТИ



зміст

Рекомендація місяця від редакції порталу «Кадровик-01»

Запрошуємо на вебінар «Новий закон про мобілізацію — аналіз змін, наслідки», який відбудеться 9 травня. Спікер — юрист, сертифікований експерт з військового обліку Юлія Видиборець. У програмі — оновлені обов’язки роботодавців, обов’язки працівників: у чому полягають, як і коли виконувати і що зробити роботодавцю. Також відповіді на запитання як обмеження для працівників-порушників можуть вплинути на роботодавця та інші новації, про які варто знати керівнику, кадровику, відповідальному за військовий облік.

Щоб переглянути вебінар та отримати сертифікат, реєструйтеся Система «Експертус Кадри» святкує День народження

Новий закон про мобілізацію — аналіз змін, наслідки

Останні новини

Усі новини

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді